گاز r134 فریون چیست؟

سالهاست که تولیدکنندگان به این نتیجه رسیده اند پیشبرد اهداف صنعتی تنها در سایه حفاظت از محیط زیست ممکن و نتیجه بخش است. آن دسته از فعالیت های صنعتی که منجر به آسیب محیط زیست می شود بی شک باید توقیف گردند و یا راهکاری برای بهبود آن ها اندیشیده شود. دلیل جایگزین شدن گاز فریون با گازهایی چون گاز R22 و R12 نیز همین موضوع مهم بود. گاز R134 فریون با نام تترافلوئورواتان و فرمول شیمیایی CF3CH2F از خانواده HFC ها می باشد که اتم کلر در آن حذف شده و آسیب های زیست محیطی چون نابودی لایه اوزون و گرمایش کره زمین به حداقل رسیده است.

گازهای مبرد دارای دسته بندی مختلفی هستند؛ کلروفلوروکربن ها در دسته اول قرار دارند که بشدت منجر به تخریب لایه اوزون می شوند و کلر زیادی آزاد می کنند. هیدروکلروکربن ها دسته دوم هستند که میزان آسیب زنندگی آنها به محیط زیست کمتر از دسته اول بوده با این حال همچنان آثار مخرب روی لایه اوزون دارند. دسته شوم نیز هیدروفلوروکربن ها هستند که نسبت به دو دسته قبلی آسیب کمتری دارند چرا که فاقد اتم کلر بوده و برای محیط زیست و جانداران بی خطر است. گاز R134 فریون نوعی مبرد طبیعی است که قدرت سرما سازی داشته و برای محیط زیست فاقد خطر می باشد.

گاز R134 فریون نوعی گاز مبرد است که در سیستم های برودتی خانگی و صنعتی، صنعت دارو، صنعت تولید فوم های پلیمری و تولید حشره کش و آفت کش استفاده می شود. این گاز مبرد یک انتخاب عالی به جای گاز مبرد R12 در کاربردهای سانتریفیوژی و کمپرسورهای رفت و برگشتی می باشد.

مهمترین و کلیدی ترین کاربرد گاز R134 فریون را شاید بتوان کاربرد این گاز در سیستم تهویه مطبوع خودرو دانست. این گاز خنثی بوده و غیر سمی و اشتعال ناپذیر است با این حال مواجهه طولانی مدت با آن توصیه نمی شود. بیشترین کاربردی که گاز فریون در صنعت پلیمرهای صنعتی دارد کاربرد به عنوان دمنده در تولید فوم های پلی استایرن اکسترود شده می باشد. در این صنعت از گاز به عنوان محرک برای آئروسل ها استفاده می شود. بدون حضور گاز یقینا خلاء بزرگی در صنعت تولید دارو، ساخت سیستم های جذب رطوبت و درایر ها و همچنین ساخت انواع تجهیزات سرمایشی مانند کولرها و یخچال فریزرها و آبسردکن ها رخ می دهد.

گاز R134 فریون را باید در محیط خنک نگهداری نمود چرا که بالا رفتن دما منحر به سمی شدن گاز می شود. توصیه می شود گاز R134 فریون را در دمای بیش از 50 درجه قرار ندهید.

خرید گاز r134 فریون

گاز R134 فریون دارای دمای تقطیر بالایی می باشد و یک انتخاب بهینه و بی نقص برای آب و هوای شرجی و حاره ای با رطوبت بالا می باشد. از این رو در ساخت سیستم های سرمایشی مناسب برای این مناطق جغرافیایی از این گاز استفاده می شود. خرید گاز R134 فریون در کشورهای در حال توسعه قدمی مثبت برای حفاظت و حراست از محیط زیست و کاهش آسیب های زیست محیطی چون آسیب به لایه اوزون و گرمایش زمین می باشد. شاید در کشورهای در حال توسعه بستر مناسبی به اندازه کشورهای توسعه یافته برای جایگزین کردن گازهای مبرد بهتر با گاز R134 فریون وجود نداشته باشد با این حال جایگزین شدن گاز به جای گاز مبرد R22 به خودی خود یک قدم مثبت است.

گاز R134 فریون به نسبت سایر گازهای مبرد مدت زمان اتمام طولانی تری دارد و مقدار شارژ آن کمتر از سایر گازها می باشد. روغن های سازگار با این گاز مبرد روغن هایی چون پلی آلکالین و پلی استر می باشند و بهتر است در معرض مواجهه با روغن هایی که واکنش دهی با آن ها محتمل است قرار نگیرد. از جمله روغن های ناسازگار با گاز R134 فریون روغن های معدنی هستند.

توجه داشته باشید که گاز R134 فریون نیز مانند سایر گازهای مبرد دارای عملکرد بهینه در محدوده دمایی مجاز می باشد. بنابراین اگر می خواهید بیشترین بهره وری را از گاز فریون شاهد باشید باید تجهیزات سرمایشی تان را روی دمای مجاز تنظیم کنید. در غیر اینصورت مصرف انرژی بیش از حد توان خواهد بود و ممکن است آسیب های زیست محیطی رخ دهد.

شما می توانید برای خرید گاز R134 فریون با کارشناسان بازانیک تماس حاصل نمایید تا اطلاعات کاملی برای یک خرید موفقیت آمیز دریافت کنید.

قیمت گاز r134 فریون

برای فعالانی که در حوزه ساخت تجهیزات برودتی عالیت دارند و صنعتگرانی که در صنعت خود از گاز فریون استفاده می کنند، قیمت گاز R134 فریون به عنوان یکی از اولین و مهمترین مولفه های قابل توجه مطرح می باشد. کافیست عبارت خرید گاز R134 فریون را جستجو کنید تا در کسری از ثانیه خود را در بین دنیایی از محصولات مختلف با قیمت های متفاوت ببینید.

برای خرید روغن 4gs کلیک کنید.

دلیل تفاوت در قیمت گاز r134 فریون چیست؟

1- برند

یکی از مهمترین پارامترهای موثر در قیمت گاز R134 فریون برند گاز مبرد است. ما در مجموعه بازانیک تمام تلاش خود را کرده ایم تا با ارائه مقرون به صرفه ترین و اقتصادی ترین گاز در عین حفظ کیفیت در بالاترین سطح، صرفه اقتصادی مطلوبی را برای شما عزیزان رقم بزنیم.

به عنوان مثال برند چینی ایسکون یکی از برندهای مطرح و خوش قیمت بازار است که در کنار اقتصادی بودن اعتبار و شهرت فراوانی دارد و مشتریان همواره از این برند نهایت رضایت را داشته اند. برندهای آسیایی اغلب ارزان تر از برندهای اروپایی و آمریکایی هستند با این تفاوت که تعداد زیادی از آن ها در کیفیت با برندهای اروپایی و آمریکایی رقابت می کنند.

2- وزن کپسول و ظرفیت

وزن کپسول که در قالب فاکتوری به نام ظرفیت مطرح می شود عامل موثر دیگری در قیمت گاز R134 فریون است. گاز فریون را برای چه نوع کاربردی می خواهید؟ باید وزن کپسول را به تناسب نوع کاربرد تان انتخاب کنید. کپسول هایی که برای کولر خودرو طراحی می شوند اغلب دارای ظرفیت کمتری هستند و در قوطی به فروش می رسند.

کپسول های عادی نیز می توانند در ظرفیت هایی چون 1 کیلوگرم، 6 کیلوگرم، 11 کیلوگرم و 13.6 کیلوگرمی به فروش برسند. با این حال برخی برندها برای صنایع بزرگتر اقدام به عرضه گاز r134 فریون نموده اند و این گاز را در قالب سیلندرهای ظرفیت بالای قابل شارژ عرضه می کنند. این سیلندرها می توانند بین 5 تا 60 کیلوگرم ظرفیت داشته باشند.

3- درصد خلوص گاز

درصد خلوص گاز عامل موثر دیگری در قیمت محصول است. طبیعتا بالا رفتن درصد خلوص نتیجه ای جز بهینگی کیفیت را در پی ندارد و منجر به افزایش قیمت گاز R134 فریون خواهد شد. از پارامترهای موثر دیگر در قیمت گاز r134 فریون می توان به نرخ GWP، ODP، دو فازی یا تک فازی بودن، بهره مندی از قابلیت لوله به کف، نوع کاربرد و استانداردهای تولید و گواهی های کیفیت محصول اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت گاز R134 کافیست به وبسایت بازانیک مراجعه کنید و یا با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید.

انواع گاز r134 فریون

گاز R134 فریون پایه ثابت تجهیزات سرمایشی و برودتی به ویژه یخچال ها، کولرهای گازی، کلر خودرو، آبسرد کن ها و فرآیندهای تبرید و داروسازی می باشد. نکته مهمی که در مورد گاز R134 فریون باید بدانید این است که این گاز مبرد دارای انواع مختلفی از لحاظ نوع کاربرد است.

به عنوان مثال گاز مناسب برای انواع یخچال ها متفاوت از گازی است که در چیلرهای صنعتی استفاده می شود. در نتیجه انواع گاز R134 فریون را می توان از لحاظ نوع کاربرد دسته بندی کرد. گاز R134 را می توان در ظرفیت های مختلف خریداری نمود. این گاز در کپسول های 700 گرمی، 1 کیلوگرمی، 6 کیلوگرمی و 13 کیلوگرمی به تولید می رسد و عرضه می شود.

برای خرید گاز r134 ایسکون کلیک کنید.

راهنمای خرید گاز r134 فریون

شما می توانید این گاز را در قالب قوطی، سیلندر یکبار مصرف و یا کپسول های قابل شارژ خریداری کنید که دارای ظرفیت بالاتری هستند. انواع گاز r134 فریون از لحاظ کیفیت، برند، کشور سازنده، قدرت جذب رطوبت، درجه خلوص، استاندارد تولید و کیفیت و قیمت متفاوت هستند. بنابراین قبل از خرید لازم است که اطلاعات جامعی پیرامون برند و کیفیت تولید هر کدام از برندها به دست آورید.

ما در مجموعه بازانیک با فراهم آوردن شرایطی مناسب برای خرید انواع گاز R134 فریون شما را از تنوع مطلوبی در خرید این گاز مبرد بهره مند ساخته ایم. ارسال سریع و ایمن به تمام نقاط کشور با حفظ سلامت فیزیکی، ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید و ارائه ضمانت اصالت از مزایای خرید انواع گاز R134 فریون از مجموعه بازانیک می باشد.

بهترین گاز r134 فریون

ویژگی های مطلوب گاز R134 فریون موجب شده تا فرآیند جایگزینی این گاز مبرد با گازهای R22 و R 12 صورت گیرد. گاز R134 دارای قدرت جذب رطوبت می باشد. بنابراین اگر سراغ خرید بهترین گاز R134 فریون می روید دقت داشته باشید که این مولفه در مورد گاز مبرد در بالاترین سطح قرار داشته باشد. از گاز R134 در سیستم های سرمایشی که مختص آب و هوای شرجی و حاره ای طراحی می شود استفاده می شود. بنابراین هر چه قدرت جذب رطوبت توسط این گاز بیشتر باشد یقینا از کیفیت بهتری برخوردار است.

درصد خلوص گازهای مبرد می تواند متغیر باشد. این موضوع در مورد گاز R134 فریون نیز صادق است. با این حال بهترین گاز R134 فریون از درصد خلوص بالایی برخوردار است. درصد خلوص 100 درصد کمی دور از واقعیت است. بنابراین اگر درصد خلوص این گاز 99 درصد باشد می توان آن را گاز با کیفیت و انتخاب مطلوبی دانست.

برندهای زیادی در سراسر جهان در حال تولید و عرضه گاز فریون هستند. در این بین برخی برندها توانسته اند اعتبار و شهرت زیادی برای خود دست و پا کنند. از جمله این برندها می توان به برند ایسکون، برند هانیول، هارپ، استارگت، کولیب و فروژن اشاره کرد. اگر دنبال خرید بهترین گاز R134 فریون هستید باید سراغ بهترین برندها بروید.

برای خرید شیلنگ گاز r22 کلیک کنید.

راهنمای خرید اینترنتی گاز r134 فریون

گاز R134 فریون هر چند که جایگزین قابل قبولی برای گاز مبرد R22 است اما نمی توان آن را صددرصد برای محیط زیست بدون آسیب و زیان دانست. با این حال توصیه می شود که قبل از خرید گاز فریون حتما به پارامترهایی چون نرخ گرمایش جهانی و آسیب به لایه اوزون توجه کنید.

چنانچه گاز فریون درصد خلوص بالایی داشته باشد، طبق استانداردهای جهانی معتبر به تولید رسیده باشد و از ساخت برندهای مشهور و معتبر باشد یقینا میزان آسیب زنندگی آن به مراتب کمتر خواهد بود. یکی از توصیه های ما در راهنمای خرید اینترنتی گاز R134 فریون توجه به تاریخ انقضای گاز مبرد است. گاز R134 در صورت اتمام تاریخ انقضا قابلیت خنک کنندگی نخواهد داشت. بنابراین حواس تان به این مورد مهم باشد.

عدم ایجاد فرسایش در سیم پیچ موتور،عدم اشتعال پذیری، عدم ایجاد اکسایش، عدم سمی بودن، عدم تولید گرمای بیش از حد مجاز، عدم ایجاد سمیت در محصولات سردخانه در صورت نشت گاز، عم وجود اختلاف فشار بیش از حد بین دو فاز مایع و گاز و عدم واکنش دهی با روغن از ویژگی های مهمی است که گاز فریون را به بهترین گاز R134 فریون تبدیل می کند. بنابراین قبل از خرید اینترنتی اطلاعات دقیقی پیرامون این موارد کسب کنید تا یک خرید موفقیت آمیز داشته باشید.

فروش گاز r134 فریون

مجموعه هایی که در حوزه تعمیرات یخچال، تعمیرات خودرو و تعمیرات تجهیزات برودتی فعالیت دارند به شدت به خرید گاز R134 فریون وابسته هستند. چرا که این گاز یکی از اساسی ترین گازهای مبرد مورد استفاده در تجهیزات برودتی است. از این گاز برای خنک سازی کامپیوتر، ساخت آبسردکن، یخچال های ویترینی، یخچال های فروشگاهی، یخچال فریزر خانگی، تولید آفت کش و حشره کش، تولید دارو و ساخت فوم های پلی استایرن و پلی یورتان استفاده می شود. از این رو می توان نرخ فروش گاز R134 فریون را در بازار یکی از بالاترین نرخ ها تصور کرد.

مجموعه بازانیک به عنوان یکی از قوی ترین مجموعه های فروش گاز R134 فریون در ایران بهترین ها را برای شما عزیزان فراهم نموده است. هدف ما در این مجموعه کمک به خریداران برای کسب بیشترین بهره وری و صرفه اقتصادی در عین پیشگیری از آسیب های زیست محیطی و کمک به حفظ سلامت کره زمین می باشد. به همین دلیل بهترین برندهای گاز فریون را در فروشگاه بازانیک برای شما عزیزان آماده فروش نموده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.