گاز R134 به دلیل سازگاری با محیط زیست و عدم همدستی با سایر گازهای مبرد در گرمایش کره زمین به محبوبیت رسیده است. این گاز مبرد را می توان یک جایگزین عالی برای گازهای R22 و R12 دانست. به موجب استفاده از گاز R134 ایسکون در سیستم های سرمایشی و برودتی شاهد عملکرد بهینه و بی نقصی خواهید بود. چرا که اساسا درصد خلوص گاز مبرد R134 برند ایسکون 99 درصد بوده و به همین دلیل منجر به بقای کمپرسور و بالا رفتن عمر مفید سیستم برودتی خواهد شد. در نتیجه عملکردی بهینه را از سیستم خواهیم دید که نتیجه استفاده از گاز R134 ایسکون می باشد.

یکی از راه های شناخت بهترین گاز R134 توجه به برند گاز است. برندهای زیادی در بازار ایران در حال عرضه هستند از جمله این برندها می توان به برند کولیب، برند آلفا، برند پاس، برند فروژن و هانیول اشاره کرد. با این حال اگر بنا باشد یکی از سرشناس ترین برندهای گاز R134 ر ا نام ببریم که در پس نام آن اعتبار زیادی نهفته است باید از برند ایسکون یاد کنیم. برند ایسکون اصالتا یک برند چینی است و دلیل محبوبیت آن را می توان در ارائه خلوص بالا در عین قیمت اقتصادی عنوان کرد.

گاز r134 ایسکون چیست؟

برند ایسکون گاز مبرد R134 را در کپسول های سبز رنگ عرضه می کند. شما می توانید گاز R134 ایسکون را هم در سیلندرهای یکبار مصرف و هم در سیلندرهای قابل شارژ خریداری نمایید. یکی از اساسی ترین کاربردهای گاز مبرد R134 استفاده از این گاز در سیستم خنک کننده خودرو است. برند ایسکون گاز مبرد R134 مختص کولر خودرو را در کپسول هایی با ظرفیت کمتر عرضه می نماید تا خریداران بتوانند به راحتی از این محصول استفاده کنند.

گاز R134 ایسکون در سیستم های تهویه مطبوع، چیلرهای صنعتی و مینی چیلرها، خنک کننده اتاق سرور، یخچال های خانگی و صنعتی، فریزرهای خانگی و فروشگاهی و همچنین در اسپلیت ها و کولرهای گازی استفاده می شود. این گاز قدرت فوق العاده ای در جذب رطوبت دارد و بهترین انتخاب برای سیستم های خنک کننده ای است که در شهرهای مرطوب با آب و هوای شرجی و حاره ای نصب می شوند.

گاز R134 ایسکون، یک جایگزین بی نظیر و اقتصادی برای گازهای R401a، R12، R22 و R409a بوده و دارای سازگاری با انواع کمپرسورهای بیترز، کمپرسورهای اسکرال، کمپرسورهای AC و DC سکاپ، کمپرسورهای سمی هرمتیک و منیروپ دانفوس می باشد.

برای خرید روغن 4gs کلیک کنید.

خرید گاز r134 ایسکون

عمده خریداران گاز مبرد R134 به عنوان اولین برند محبوب و معتبر در بازار خرید و فروش گازهای مبرد سراغ از خرید گاز R134 ایسکون می گیرند. گاز R134 ایسکون در کپسول های یکبار مصرف در ظرفیت های مختلف در بازار عرضه می شود. بنابراین می توانید به تناسب نیازی که دارید؛ شارژ مجدد گاز کولر خودرو یا شارژ مجدد گاز اسپیلت اقدام به خرید گاز R134 ایسکون با ظرفیت مناسب نمایید.

نکته مهمی که در مورد خرید گاز R134 ایسکون وجود دارد رعایت نکات ایمنی بعد از خرید می باشد. شما به هیچ عنوان نباید گاز R134 ایسکون را در دمای بیش از 57 درجه نگهداری کنید. این گاز در قالب گاز مبرد دو فازی عرضه می شود بدان معنا که می توان هم به صورت مایع و هم به صورت گاز از آن استفاده کرد. با این حال باید دقت داشته باشید که گاز R134 ایسکون دارای قابلیت لوله به کف نمی باشد.

در نتیجه برای استفاده از گاز R134 ایسکون به صورت مایع باید کپسول را برعکس نمایید. پیش از خرید گاز R134 ایسکون خوب است که اطلاعات کاملی پیرامون شیرهای انبساط و کمپرسورهای سازگار با این گاز کسب کنید. از گاز R134 ایسکون در تجهیزات برودتی، آب سرد کن، لوازم خانگی مانند یخچال و فریزر، اسپلیت، کولر گازی، تجهیزات سرمایشی صنعتی، چیلرها، رطوبت گیرهای حرفه ای و سیکل های تبرید استفاده می شود با این حال شما این اجازه را ندارید که از گاز R134 ایسکون در تجهیزات برودتی با کمپرسور هایی استفاده کنید که دارای سازگاری با این گاز نیستند.

برای خرید گاز R134 ایسکون کافیست با کارشناسان مجموعه بازانیک تماس حاصل نمایید. ما در این مجموعه شرایط را برای دریافت مشاوره قبل از خرید توسط متخصصین خبره فراهم آورده ایم.

قیمت گاز r134 ایسکون

برد ایسکون یک برند چینی است و این موضوع شاید بای عده ای از افراد که برندهای اروپایی را به برندهای آسیایی بالاخص برندهای چینی ترجیح می دهند کمی نگران کننده باشد. چرا که این باور به اشتباه جا افتاده است که لزوما برندهای اروپایی کیفیت بهتری دارند. اما کافیست یکبار اقدام به خرید گاز R134 ایسکون از این برند چینی نمایید تا متوجه کیفیت عالی و عملکرد بهینه این گاز شوید.

قیمت اقتصادی گاز R134 ایسکون عاملی مهم و موثر در نرخ فروش بالای این گاز می باشد. و قیمت گاز R134 ایسکون با توجه به پارامترهای مختلفی تعیین می شود. ظرفیت کپسول گاز و وزن کپسول عاملی مهم در تعیین این قیمت است. کپسول های برند ایسکون در ظرفیت های مختلف در قالب کپسول های یکبار مصرف و قابل شارژ عرضه می شوند.

ظرفیت های پایین شامل کپسول های کولر خودرو بوده و ظرفیت های بالا برای چیلرهای صنعتی و فرآیندهای تبرید مناسب می باشد. اثرات مخرب گاز R134 ایسکون بر لایه اوزون و میزان گرمایش جهانی و نرخ تولید آلودگی نیز از عواملی مهمی است که قیمت گاز R134 ایسکون را تحت تاثیر قرار داده. نرخ گرمایش و آلودگی این گاز تقریبا صفر است و این یعنی کمترین آسیب به محیط زیست.

گاز R134 ایسکون دارای درجه خلوص بالایی می باشد. نمی توان در مورد تمام گازهای مبرد برند ایسکون نظر قطعی داد اما بالاترین درجه خلوص این برند 99 درصد است. هرچه درجه خلوص گاز R134 ایسکون بیشتر شود یقینا قیمت گاز مبرد نیز بالاتر خواهد رفت. نوسانات قیمت ارز، استانداردهای تولید و قدرت جذب رطوبت توسط این گاز همگی جزو مهمترین عوامل موثر در قیمت این گاز مبرد هستند. چنانچه می خواهید از دقیق ترین قیمت ها مطلع شوید کافیست با کارشناسان بازانیک تماس حاصل نمایید.

برای خرید گاز r134 فریون کلیک کنید.

انواع گاز r134 ایسکون

اگر قصد خرید گاز R134 را دارید مطمئنا برند ایسکون یکی از اولین برندهایی است که نام آن به گوش تان خواهد خورد. شما در این مسیر با انواع گاز R134 ایسکون مواجه خواهید شد که باید از بین آن ها اقدام به خرید بهترین گاز R134 ایسکون نمایید. کپسول های گاز مبرد R134 از برند ISECON در انواع ظرفیت ها ارائه می شود.

بنابراین باید قبل از خرید نوع کاربردتان از این گاز را مشخص کنید. ظرفیت سیلندر باید به اندازه نیاز شما باشد. انواع گاز R134 ایسکون را می توان در قالب کپسول، سیلندر قابل شارژ و قوطی اسپری با ظرفیت ها و وزن های مختلف خریداری نمود. رنگ کپسول انواع گاز R134 ایسکون معمولا به رنگ سبز تیره یا آبی می باشد.

این گاز مبرد برای کاربردهای مختلف با درصد خلوص و استانداردهای متفاوت به تولید می رسد. به عنوان مثال این گاز مناسب یخچال برای آبسردکن مناسب نیست. حتی در خرید گاز R134 ایسکون مناسب برای خودرو باید به مدل خودرو توجه داشت. در نتیجه برای هر کاربرد باید اقدام به خرید گاز R134 ایسکون مناسب نمود.

گاز R134 ایسکون تحت استانداردهای اروپایی به تولید می رسد و جزو ارزان ترین و پرفروش ترین گازهای مبرد در حال رقابت با برندهای آمریکایی و اروپایی است. این گاز مبرد با قیمت های مختلف در بازار به فروش میرسد. تنوع در قیمت گاز R134 ایسکون ناشی از سیاست های فروشگاه، تک فازی یا دوفازی بودن، بهره مندی از لوله به کف، استانداردهای تولید، ظرفیت، سطح انرژی و نوع کاربرد و وزن کپسول می باشد. توصیه می شود که در زمان خرید گاز R134 ایسکون به دارا بودن هولوگرام و گارانتی توجه فرمایید.

بهترین گاز r134 ایسکون

گاز R134 ایسکون به هیچ عنوان دارای اتم کلر نیست. بنابراین نسبت به گازهای مبرد قدیمی دارای عملکرد بهینه می باشد و در تخریب لایه اوزون به اندازه گاز R22 ایفای نقش نخواهد کرد. عدم اشتعال پذیر بودن، فاقد خطر بودن در حمل و نقل، بهره مندی از قابلیت انتقال حرارت عالی و غیر سمی و غیر خورنده بودن گاز R134 ایسکون آن را به بهترین گزینه برای خرید تبدیل کرده است.

از گاز R134 ایسکون در سیستم های تبرید، تهویه مطبوع، چیلرهای تراکمی، سیستم های جاذب رطوبت، کولر خانگی و کولر خودرو، خنک کننده کامپیوتر، یخچال های ویترینی، آب سرد کن، تولید دارو، حشره کش، دمنده فوم های پلیمری و آفت کش استفاده می شود.

اگر دنبال بهترین این گاز R134 برای خرید هستید باید قبل از خرید به نکاتی چون نوع کاربرد، نوع آب و هوای منطقه، مدل خودرو، نوع کمپرسور و دمای فرآیند توجه نمایید. بدین شکل می توانید موفق به خرید بهترین گاز متناسب با نیاز خود گردید. کارشناسان بازانیک شما را در این راستا یاری خواهند داد.

راهنمای خرید اینترنتی گاز r134 ایسکون

این روزها برندهای معتبر در مواجهه با تهدید برندهای تقلبی هستند. برند ایسکون یکی از بهترین برندهای فروش گاز R134 است که ممکن است نمونه های تقلبی آن در بازار در حال فروش باشد. شما به عنوان یک خریدار باید توجه ویژه ای به اصالت برند داشته باشید. راه خرید گاز R134 ایسکون اصل مراجعه به فروشگاه های معتبر می باشد.

خرید اینترنتی این گاز مبرد ممکن است انتخاب اول شما باشد بنابراین برای یک خرید موفقیت آمیز باید با راهنمای خرید اینترنتی گاز R134 ایسکون آشنایی داشته باشید. قبل از خرید اینترنتی این گاز به ظرفیت کپسول توجه کنید. کاربرد این گاز برای شما چیست؟ ظرفیت کپسول را متناسب با نوع کاربرد انتخاب کنید. کپسول های گاز مبرد ایسکون دارای نمونه های تک فازی و دوفازی هستند.

این کپسول ها می توانند یکبار مصرف و یا قابل شارژ باشند. بنابراین قبل از خرید اینترنتی به این موارد دقت کنید. همچنین خوب است که وزن کپسول خالی را بدانید چرا که وزن محصول شامل وزن محتویات سیلندر به اضافه وزن سیلندر است. در نتیجه می توانید متوجه شوید که وزن خالص این گاز چقدر است.

دمای اشتعال، اثرات مخرب بر لایه اوزون، پتانسیل گرم کردن کره زمین، درصد خلوص، میزان حلالیت در آب، نرخ جذب رطوبت و دمای بحرانی از جمله مواردی است که باید به طور فنی و تخصصی بررسی شود. بسیار مهم است که در خرید اینترنتی گاز R134 ایسکون از ضمانت اصالت بهره مند شوید. بنابراین از بابت اصل بودن برند ایسکون خیالی آسوده خواهید داشت.

توجه به استانداردهای تولید، گواهی های کیفیت، تاریخ انقضا و هزینه ارسال از دیگر موارد مهم در خرید اینترنتی این گاز است. شما می توانید قبل از خرید اینترنتی این گاز از فروشگاه بازانیک اقدام به دریافت مشاوره رایگان نمایید. ما در این مجموعه خدماتی چون ارائه ضمانت اصالت و ارسال سریع و ایمن به تمام نقاط کشور را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم.

برای خرید شیلنگ گاز r22 کلیک کنید.

فروش گاز r134 ایسکون

گاز R134 ایسکون با فرمول شیمیایی CF3CH2F یکی از گازهای مبرد از خانواده HFC ها می باشد که توانسته به خوبی آثار مخرب حاصل از گازهای مبرد CFC و HCFC را در کره زمین کمرنگ نماید. این موضوع به خودی خود یک دستاورد مهم و قابل تقدیر است. از این رو برند ایسکون تمام تلاش خود را نموده تا بهترین کیفیت گاز مبرد R134 را به بازار عرضه کند.

ارائه بالاترین درصد خلوص در عین بیشترین بهره وری و اقتصادی ترین قیمت دقیقا همان چیزیست که نرخ فروش گاز R134 ایسکون را نسبت به سایر برندهای مطرح بازار ارتقا بخشیده است. فروش این گاز صرفا به جهت استفاده از این گاز مبرد در سیستم خنک کننده خودرو یا در یخچال های خانگی و صنعتی نیست.

بلکه از گاز R134 ایسکون در صنایع پلیمری، داروسازی، تولید فوم های پلاستیکی، تولید آفت کش و حشره کش، خنک کننده های سرور و به عنوان جاذب رطوبت استفاده می شود. این گاز غیر اشتعال و غیر سمی می باشد با این حال اگر در محیطهای کاری دائما از این گاز در فرآیندهای صنعتی استفاده می شود لازم است که سیستم های تهویه در این محیط های کاری تعبیه شوند تا از آسیب رسیدن به سیستم تنفس و قلب افراد در بلند مدت جلوگیری شود.

مجموعه بازانیک به عنوان یکی از مراکز فروش گاز R134 ایسکون در ایران با ارائه این محصول سعی در پوشش دهی نیاز صنعتگران فعال در حوزه تجهیزات برودتی و سرمایشی داشته است. هدف ما در مجموعه بازانیک بالا بردن کیفیت و بهره وری در عین رقم زدن صرفه اقتصادی برای خریداران عزیز می باشد. برای دریافت مشاوره خرید گاز R134 ایسکون کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.