موضوع این هفته سایت در مورد شیلنگ گاز r22 می باشد. هر چند که قوانین وضع شده برای حفاظت از محیط زیست استفاده از گاز R22 را در چند سال اخیر با ممنوعیت مواجه کرده است اما این گاز در تجهیزات سرمایشی همچنان مورد استفاده می باشد. دلیل آن هم کارایی و قدرت بالا در سرمایش و قیمت اقتصادی این گاز است. سیستم های تهویه مطبوع، یخچال، کولر ماشین و چیلرها از جمله مصرف کنندگان اصلی گاز R22 هستند.

شیلنگ گاز R22 چیست؟

برای اینکه بتوان گاز R22 را که در واقع خوراک اصلی برخی تجهیزات سرمایشی می باشد به این دستگاه ها تزریق نمود باید از لوله های رابط استفاده کرد. این لوله رابط چیزی نیست جز شیلنگ گاز R22. برای گاز R22 جایگزین هایی نیز توسط محققین و مهندسین معرفی شد که از جمله آن ها می توان به گاز R404، گاز R410 و گاز R290 اشاره کرد.

جالب است بدانید که برخی از شیلنگ های گاز R22 برای استفاده به منظور تزریق این گازها نیز مناسب هستند. با این حال تعداد کمپرسورهایی که با گاز R22 سازگار هستند تعداد محدودی می باشد و نوع آن ها لزوما با کمپرسورهای سازگار با گازهای کم خطر مشابه یا یکسان نیست.

از شیلنگ گاز R22 به جهت شارژ نمودن گاز R22 در سیستم های برودتی مانند کولر، اسپیلت های خانگی، تجهیزات سرمایشی، سیستم های تهویه، چیلرهای تجاری، یخچال و فریزرهای فروشگاهی و خانگی، کولر ماشین، فرآیندهای صنعتی، مینی چیلرها و تونل های انجماد استفاده می شود. این شیلنگ در رنگ های مختلف عرضه می شود. سه رنگ قرمز، زرد و آبی جزو متداول ترین رنگ های این شیلنگ است. شما می توانید بر حسب نوع سیستم سرمایشی اقدام به خرید شیلنگ گاز R22 با سایز کانکشن مناسب نمایید.

برای خرید گاز r134 فریون کلیک کنید.

خرید شیلنگ گاز R22

بسیاری از مواقع پیش آمده است که با روشن کردن کولر خودرو متوجه این موضوع شده ایم که هیچ باد سرد و خنکی از کولر ساطع نمی شود. در اینگونه مواقع ممکن است تصور کنیم کولر خودرو دچار نقص فنی شده است و نیاز به تعمیرات اساسی دارد، در حالی که فقط گاز کولر به اتمام رسیده. به اتمام رسیدن گاز کولر موجب از کار افتادن سیستم سرمایشی و عدم توانایی سیستم در تولید سرما خواهد شد.

این موضوع نه تنها در مورد کولر خودرو بلکه در مورد هر سیستم سرمایشی دیگری مانند یخچال های صنعتی، یخچال های خانگی و چیلرها ممکن است رخ دهد. در اینگونه مواقع باید با استفاده از شیلنگ گاز R22 اقدام به شارژ نمودن گاز نمود. البته به شرطی که گاز استفاده شده در سیستم اساسا گاز R22 باشد.

زمانی که یک سیستم سرمایشی را خریداری می کنید باید از نوع گاز مبرد آن اطلاع داشته باشید. چنانچه گاز مبرد، گاز R22 باشد برای تزریق و شارژ مجدد گاز مبرد می توانید از شیلنگ گاز R22 استفاده کنید. هر چند که برخی شیلنگ ها این قابلیت را دارند تا از آن ها برای شارژ انواع گازهای مبرد استفاده شود. با این حال بهتر است برای اطمینان از صحت فرآیند تزریق حتما برای تزریق گاز R22 از شیلنگی استفاده کنید که مختص تزریق این گاز طراحی شده است.

مراقبت و نگهداری از سیستم های برودتی و سرمایشی نیازمند دقت فراوان است. به اتمام رسیدن گاز مبرد در سیستم های سرمایشی می تواند در طولانی مدت آسیب جدی به سیستم های برودتی و سرمایشی وارد کند بنابراین قبل از اینکه گاز مبرد به پایان برسد باید برای شارژ مجدد اقدام کنید.

برای خرید گاز r134 کلیک کنید.

قیمت شیلنگ گاز R22

شیلنگ گاز R22 از جمله اساسی ترین ملزومات برای تزریق و شارژ گاز مبرد R22 به تجهیزات برودتی و سرمایشی می باشد. هر چند که گاز مبرد R22 در طی این سال ها کمرنگ و کمرنگ تر شده است اما در کشورهای در حال توسعه این گاز هنوز هم در حال استفاده است و فروش ملزومات مربوط به شارژ مجدد آن یک امر حیاتی ست.

مطمئنا اگر به قصد خرید شیلنگ گاز R22 سری به فروشگاه های اینترنتی بزنید متوجه تنوع قیمت بین محصولات مختلف می شوید. اما این قیمت تاثیر پذیرفته از چه پارامترهایی می باشد؟ به عنوان اصلی ترین و اولین مورد موثر در قیمت شیلنگ گاز R22 باید به برند محصول اشاره کنیم. برند شیلنگ گاز R22 چیزیست که تعیین کننده کیفیت، قیمت و دوام و اصالت آن می باشد.

برندهای مختلفی در بازار فروش شیلنگ گاز R22 در حال فعالیت هستند. برند Value چینی، برند Master Cool آمریکایی، P&M تایوانی و برند Royal جزو معروف ترین برندهای بازار می باشند که با توجه به سیاستگذاری های خاص خود قیمت شیلنگ گاز R22 را تعیین کرده اند. برندهای چینی، تایوانی، اروپایی و آمریکایی هر کدام قیمت متفاوتی دارند.

برای خرید گاز r134 ایسکون کلیک کنید.

اصالت تولید و نوسانات اقتصادی

این تفاوت ریشه در اصالت تولید و نوسانات اقتصادی و تغییر بی وقفه ی قیمت ارز و دلار دارد. به همین دلیل برندهای اروپایی و آمریکایی اغلب با نوسانات قیمتی بیشتری روبرو هستند در حالی که از لحاظ کیفیت می توانند با برندهای آسیایی تقریبا در یک سطح قرار گیرند. فشار کاری و حداکثر فشاری که شیلنگ گاز R22 قادر به تحمل آن می باشد در قیمت این محصول تاثیرگذار است.

بی شک هر چه این فشار بیشتر شود نشان از کیفیت بالای تولید شیلنگ گاز R22 دارد و به تبع آن قیمت محصول نیز افزایش خواهد داشت. بسیار مهم است که برای استفاده از صنعتی و پیشرفته اقدام به خرید شیلنگ گاز R22 با حداکثر توان تحمل فشار نمایید. طول شیلنگ گاز R22 نیز جزو مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت شیلنگ گاز R22 می باشد این شیلنگ ها در طول 90 سانتی متر، 150 سانتی متر و 180 سانتی متر به تولید می رسند. هر چند که طول شیلنگ گاز R22 به برند آن بستگی دارد. بنابراین ممکن است طول های مختلفی در بازار عرضه شوند.

همانطور که گفته شد از شیلنگ گاز R22 می توان برای شارژ سایر گازهای مبرد نیز استفاده نمود. به عنوان مثال ممکن است از شیلنگ گاز R22 بتوان برای گازهای R12 و R502 نیز استفاده نمود. برخی برندها برای راحتی مشتریان و ایجاد صرفه اقتصادی اقدام به تولید و عرضه شیلنگ هایی می نمایند که بتوان از آن ها برای شارژ و تزریق گازهایی مانند R134 و R410 نیز استفاده نمود.

تجهیزات سرمایشی

این گازها به مراتب خطرات کمتری نسبت به R22 دارند و در اغلب تجهیزات سرمایشی استفاده می شوند. بنابراین تعداد و نوع گازهایی که توسط شیلنگ گاز R22 تحت پوشش است نیز عاملی موثر در قیمت شیلنگ گاز R22 خواهد بود. تعداد شیلنگ هایی که درون بسته بندی جای دارد نیز عاملی موثر در قیمت شیلنگ گاز R22 خواهد بود. به عنوان مثال برند Value با قرار دادن سه شیلنگ با طول یکسان درون بسته بندی اقدام به عرضه شیلنگ گاز R22 می نماید.

قیمت شیلنگ گاز R22 در فروشگاه های اینترنتی متفاوت است. با این حال اگر یک جستجوی ساده انجام دهید خواهید دید که این محصول در فروشگاه اینترنتی بازانیک با اقتصادی ترین نرخ به فروش می رسد. علاوه بر ارائه قیمت مقرون به صرفه ما در این مجموعه خدمات چون ارائه ضمانت اصالت و ارسال سریع به تمام نقاط کشور را نیز ارائه می دهیم. علاوه بر این شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان بازانیک تماس حاصل نمایید.

برای خرید روغن 4gs کلیک کنید.

انواع شیلنگ گاز R22

شارژ گاز مبرد در سیستم های برودتی و سرمایشی یکی از مهمترین اقدامات برای برپا نگه داشتن سیستم سرمایشی است. برخی از شیلنگ های گاز R22 همراه با کوپلینگ و برخی بدون کوپلینگ عرضه می شوند. کوپلینگ در واقع نوعی کانکشن برای ایجاد اتصال سریع منیفولد سرویس به خودرو می باشد. بنابراین میت وان فرآیند شارژ گاز کولر را بسیار سریع و بی دردسر انجام داد.

تنظیم فشار گاز مبرد یکی از قابلیت های مهم کوپلینگ است. بنابراین اگر قصد خرید شیلنگ گاز R22 همراه با کوپلینگ را دارید قبل از خرید ویژگی ها و متعلقات محصول را بررسی کنید. انواع شیلنگ گاز R22 را می توان از لحاظ برند نیز دسته بندی نمود. برندهای مختلفی در بازار در حال تولید و فروش شیلنگ گاز R22 هستند.

بسیار مهم است که قبل از خرید به سابقه برند توجه کنید و از مورد اعتماد بودن آن مطمئن شوید. به عنوان مثال برندهایی چون P&M تایوان، برند Master cool آمریکا، برند Value چینی و برند Royal جزو برندهای مطرح بازار هستند. انواع شیلنگ گاز از لحاظ طول، سایز درایو کانکتور و حداکثر فشار کاری دسته بندی می شوند. بنابراین می توانید با بررسی ویژگی های انواع مختلفی از شیلنگ های گاز R22 در نتیجه موفق به خرید بهترین گزینه شوید. کارشناسان بازانیک شما را در این راستا یاری خواهند نمود.

بهترین شیلنگ گاز R22

مطمئنا تمامی خریداران شیلنگ گاز R22 به دنبال خرید بهترین محصول بازار هستند. بهترین شیلنگ گاز R22 بسته به نیاز شما متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگر به دنبال خرید ارزان ترین شیلنگ گاز هستید ما برندهایی چون P&M را به شما معرفی می کنیم. برندهای تایوانی و چینی جزو ارزان ترین برندهای ارائه دهنده شیلنگ گاز R22 هستند.

با این حال اگر به دنبال محصولی درجه یک، اصیل و با کیفیت می گردید باید سراغ برندهای معتبرتر چون برند Master Cool بروید که برند آمریکایی معروفی است. بنابراین بهترین شیلنگ گاز با توجه به نیاز شما تعیین می شود. انواع شیلنگ گاز R22 دارای درجه بندی های متفاوتی از لحاظ کیفیت، نوع گازهای تحت پوشش، وزن، سایز و برند هستند.

ما در مجموعه بازانیک با فراهم آوردن یک بستر مناسب جهت خرید بهترین شیلنگ گاز ، شما را از بابت دستیابی به محصولی ایده ال مطابق با بودجه و نیازهای صنعت تان یاری خواهیم کرد.

راهنمای خرید اینترنتی شیلنگ گاز R22

بسیار مهم است که در خرید اینترنتی شیلنگ گاز R22 پارامترهای کلیدی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال سایز کانکتور و رزوه شیلنگ گاز R22 یکی از مهمترین پارامترهای قابل توجه است. سایز کانکتور شیلنگ باید بر اساس نوع تجهیز و سایز کانکشن ورودی انتخاب شود. به عنوان مثال شیلنگ گاز R22 مختص تزریق گاز به کولر خودرو سایز متفاوتی نسبت به سایز شیلنگ گاز R22 مناسب برای تزریق گاز مبرد به چیلرهای صنعتی دارد. لحاظ کردن این نکته در خرید شیلنگ گاز R22 بسیار مهم است.

بهره مندی از قابلیت تحمل فشار بالا از دیگر ویژگی های مهمی می باشد که باید در خرید شیلنگ گاز R22 به آن توجه شود. گاز مبرد R22 نوعی گاز گلخانه ای است و نمی توان آن را گازی بی خطر دانست. بسیار مهم است که شیلنگ گاز قادر به تحمل فشار بالای گاز باشد و در حین عملیات شارژ دچار پارگی و ترکیدگی نشود. بنابراین ایمنی شیلنگ نکته بسیار مهم است. استفاده از ترموپلاستیک های مهندسی با کیفیت در ساخت شیلنگ گاز R22 منجر به بالا رفتن ایمنی خواهد شد.

در خرید اینترنتی شیلنگ گاز R22 باید به طول شیلنگ، سایز کانکتور، بهره مندی یا عدم بهره مندی از کوپلینگ، برند، حداکثر فشار کاری و استانداردهای تولید توجه داشته باشید. ما در فروشگاه اینترنتی بازانیک این امکان را برای شما فراهم آورده ایم تا قبل از خرید اینترنتی اقدام به بررسی تمامی قابلیت ها و ویژگی های شیلنگ گاز R22 نمایید. از طرفی امکان دریافت مشاوره رایگان نیز برای شما وجود دارد. بنابراین توصیه داریم که حتما از نظرات تخصصی کارشناسان ما استفاده کنید.

فروش شیلنگ گاز R22

شیلنگ گاز R22 یکی از تخصصی ترین تجهیزات یدکی برای شارژ گاز در تجهیزات برودتی محسوب می شود. تجهیزاتی مانند کولر، یخچال، فریزر و چیلر نیاز به شارژ مجدد گاز مبرد دارد و این فرآیند به کمک شیلنگ گاز انجام می شود. این شیلنگ ها دارای طول های مختلف 0.9، 1.5 و 1.8 متر هستند و در سایزهای مختلف به فروش می رسند.

شیلنگ گاز دارای مقاومت بالایی در برابر خوردگی، پارگی، ترکیدگی و فشار گاز می باشد و در رنگ های قرمز، آبی و زرد موجود می باشد. این شیلنگ ها بعضا به غیر از گاز R22 برای گازهایی چون R134، R404 و R502 و R12 نیز کاربرد دارند. این نکته را باید در زمان فروش شیلنگ گاز مورد بررسی قرار دهید.

خرید شیلنگ گاز R22 برای مجموعه هایی که از تجهیزات برودتی با گاز مبرد R22 استفاده می کنند یک الزام است. شما همچنین به عنوان یکی از کسب و کارهای فعال در حوزه تجهیزات برودتی چه در بخش نگهداری و تعمیرات و چه در بخش فروش باید این محصول را برای ارائه جامع ترین و با کیفیت ترین خدمات به مشتریان خود در مجموعه تان داشته باشید.

برای خرید شیلنگ گاز R22 کافیست به فروشگاه بازانیک مراجعه کنید. مجموعه بازانیک با سابقه درخشان در حوزه فروش انواع لوازم برودتی یکی از بهترین مراکز فروش شیلنگ گاز R22 بوده و در این راستا بهترین ها را برای شما آماده کرده است.