تمام آنچه که نیاز شماست برای راه اندازی یک سیستم برودتی

رزومه کاری موفق برای نزدیک به سه دهه

با سالها تجربه در ساخت و راه اندازی سیستم های برودتی نظیر سردخانه، چیلر، بانک یخ و تونل انجماد که جزو خدمات شرکت بازار مکانیک بوده و هست میتوانیم نیازهای شما را برطرف کنیم. خدمات این شرکت شامل تمام انواع سردخانه های زیر صفری و بالای صفری – چیلر های مخصوص تهویه مطبوع و برای استفاده های صنعتی – انواع مختلف بانک یخ برای صرفه جویی حداکٍثری در سیستم های برودتی و همچنین تونل انجماد  را در بر میگیرد.

چیلر اب خنک

در هر زمان شما میتوانید از طریق مختلف با دفتر شرکت از راه های مختلف ارتباط برقرار کنید

سردخانه

سردخانه

ساخت و نصب انواع سردخانه های زیر صفری – بالای صفری برای نگهداری مواد غذایی – میوه و سبزیجات – دارویی و یا در کارخانجات فرآوری محصولات گوشتی جزو خدمات این شرکت است .

چیلر تراکمی 

راه اندازی چیلر

از جمله خدمات این شرکت میتوان به طراحی انواع چیلر آب خنک و هوا خنک اشاره کرد این چیلر ها عموما در سیستم های تهویه مطبوع و خنک کردن دستگاههای صنعتی کاربرد دارند

تونل انجماد

تونل انجماد

سالنی است با قدرت سرمازایی ۳۰- تا ۶۰- درجه سانتی‌گراد که می‌تواند کاهش دمای کالا (گوشت ، ماهی و …) و عبور آن از مرحله حداکثر کریستالیزاسیون را با سرعت مورد نظر انجام دهد. 

بانک یخ

آیس بانک یا بانک یخ (ice bank) یک روش ذخیره سازی انرژی گرمایی است. بانک یخ می‌تواند بین تفاوت مصرف انرژی در روز و شب توازن ایجاد کند و در نتیجه به کاهش چشمگیر هزینه های انرژی می انجامد

سرویس و نگهداری دستگاههای شما

بدون نگرانی از تعمیرات تمامی سیستمهای این شرکت با یکسال گارانتی و ده سال ضمانت کارکرد ارائه میشود. همچنین این شرکت آماده ثبت قرارداد تعمیر و نگهداری با تمام دارندگان این سیستمهاست.

با قدرتمندترین کمپرسورهای دنیا سرمایش مورد نیاز خود را تامین کنید

قدرت در موتورخانه شما

شرکت بیتزر BITZER از معتبرترین برندهای آلمانی کمپرسور که دارای ضمانت خرید – قطعات یدکی در دسترس و گارانتی در ایران است و یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فن آوری تبرید و تهویه مطبوع که دارای بیش از ۴۰ شرکت تابعه عامل در تمام پنج قاره است.

پارامترهای دستگاه های خود را اندازه گیری کنید

این شرکت علاوه بر فروش قطعات دستگاههای برودتی دارای فروش معتبرترین برندهای دستگاه های اندازه گیری میباشد

همین حالا به فروشگاه بروید

یا برای اطلاع از چگونگی قراردادها و پروژه ها تماس بگیرید

فروشگاه